KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14367338
nr 1436 7338
Nutida konstnär. Stockholmsmotiv, Strandvägen. Signerad Linnea Larsson, daterad 2020. Olja på duk, 60x80, oramad
Utrop:
3.000 kr
Såld:
5.600 kr
måndag 6 december 2021
kl 18:59:39
2.000 kr
2.600 kr
4.200 kr
3.200 kr
3.400 kr (Budbetjänt)
3.600 kr
3.800 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.200 kr (Budbetjänt)
4.400 kr
5.400 kr
5.000 kr
5.200 kr (Budbetjänt)
5.400 kr
5.400 kr (Budbetjänt)